Žaliasis Kyšulys

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Žaliasis Kyšulys parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Žaliasis Kyšulys

Žaliasis Kyšulys yra šalis, esanti vulkaninėje salyno dalyje, esančioje prie šiaurės vakarų Afrikos pakrantės. Jis žinomas kaip afro-portugalų kreolų kultūra, tradicinė Morna muzika ir daugybė paplūdimių. Didžiausia sala Santjagas yra nauja sostinė Praja ir senoji, Cidade Velha. Pastaruoju dominuoja „Forte Real de São Felipe“.

Jei Jus domina pirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Žaliojo Kyšulio saloje, svarbu žinoti, kad Žaliojo Kyšulio saloje yra plečiantis nekilnojamojo turto rinka.

Investavimas į „Boa Vista“ nekilnojamojo turto rinką Žaliojo Kyšulio salose yra viena iš užsienio investuotojų teikiamų galimybių, ypač turizmo plėtrai, kurią turi salynas ir ypač sala. Numatomas nekilnojamojo turto bumas tęsis mažiausiai dešimtmetį.

Žinant, kaip pasinaudoti panašia galimybe tuo metu, kai vystymasis vis dar yra ankstyvas, tai reiškia, kad perkant nekilnojamąjį turtą Žaliojo Kyšulio saloje arba žemę, palyginti su mažomis sąnaudomis, ir tai tikrai bus iš naujo įvertinama, kai „Boa Vista“ taps vienu turistų paskirties vietų pasiūlymus.

„Boa Vista“ vis labiau pritraukia užsienio rinkų dėmesį.

Žaliojo Kyšulio parduodamas nekilnojamasis turtas yra investicija, kuri sukuria daug privalumų.

Dabartinės butų kainos vis dar yra žemos, palyginti su būsimu potencialu. Šiandien galite įsigyti aukštos klasės butą už prieinamą kainą. Nėra sunku manyti, kad per kelerius metus vertė bus daug didesnė, artėjant Europos standartams.

 

Žaliojo Kyšulio butų nuoma kasmet vidutiniškai nuo 4% iki 6%. Butas yra klasikinė investicijų forma, tinka tiems, kurie nori investuoti į besivystančią ekonomiką, gauti pajamas, turėti galimybę pasinaudoti savo apartamentais keletą savaičių per metus ir galbūt rytoj turi pagrindą mėgautis išėjus į pensiją vienoje iš gražiausių ir šilčiausių pasaulio šalių.

Jei esate labai suinteresuotas įsigyti nekilnojamąjį turtą, kurį parduodate Žaliojo Kyšulio saloje, pasirinkite pirkti žemę.

Žemės įsigijimas taip pat yra investicija, kuri vidutinės trukmės laikotarpiu (5 metai) gali būti laimėjimas. Geros žemės įsigijimas dar gerai išvystytose vietose, bet ir ateities potencialas, per trumpą laiką gali sukelti trijų skaitmenų perkainojimą.

Žemė yra įdomiausia investicija, kurią galima atlikti Žaliojo Kyšulio ir ypač Boa Vista. Europoje investicijos į nekilnojamąjį turtą šiuo metu yra skirtos tik namams, nes nedaugelis miestų vietovių ar prestižinių turistinių vietovių palieka pernelyg dideles kainas, todėl jie tik patraukia statytojus. Tačiau žemė yra investicinio turto tipas, kuris istoriškai visada davė geriausių rezultatų perkainojimo požiūriu ir siūlo daug privalumų, palyginti su investicijomis į plytų.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 40341

Parduoda Namas, Žaliasis Kyšulys, Maio, Morro, Morro

45,000.00EUR
Parduoda
Namas

98 m²
Norite ramybės, poilsio, gražių paplūdimių, nepaliestos gamtos ir labai gero klimato? Tuomet Žaliojo Kyšulio salos yra tinkama vieta jums. Šios salos ...
Cod. 40287

Parduoda 2 miegamieji, Žaliasis Kyšulys, Maio, Vila do Maio, Zona Punta Prieta

85,000.00EUR
Parduoda
2 miegamieji

110 m²
Visiškai naujas darbas 100 metrų atstumu. iš jūros
Cod. 40274

Parduoda Namas, Žaliasis Kyšulys, Maio, Morro, Morro

45,000.00EUR
Parduoda
Namas

98 m²
Norite ramybės, poilsio, gražių paplūdimių, nepaliestos gamtos ir labai gero klimato? Tuomet Žaliojo Kyšulio salos yra tinkama vieta jums. Šios salos ...
Cod. 40204

Parduoda Žemė statyboms vystyti, Žaliasis Kyšulys, São Vicente, Calhau, Calhau

850,000.00EUR
Parduoda
Žemė statyboms vystyti

17136 m²
Apie 17 tūkstančių kvadratinių metrų ploto žemė jūroje su patvirtintu 90 gyvenamųjų namų statybos projektu.
Parduodamas 3 kambarių butas su 120 m2, 2 vonios kambariais ir balkonu. Kaina sutartinė.
Cod. 40166

Parduoda 3 miegamieji, Žaliasis Kyšulys, Maio, Vila do Maio, maio

29,000.00EUR
Parduoda
3 miegamieji

38 m²
29 000 €, tik tiems, kurie nori gyventi sapne dabar galite svajoti be rūpesčių, pirkdami mėnesio išpirkimo butą. 29 000 EUR, „Maio“ rezidencija su ...
Puiki galimybė norintiems pakeisti savo gyvenimą, pardavimai pradėti kaip agentūra, su didelėmis plėtros perspektyvomis ir padidėjęs darbas, (žino...
Cod. 40040

Parduoda Verslas, Žaliasis Kyšulys, Sal, Santa Maria, santa maria centro

68,000.00EUR
Parduoda
Verslas

50 m²
norite pakeisti savo gyvenimą, svarbi darbo galimybė. Pradėta agentūros veikla su garantuotomis ir dokumentais patvirtintomis pajamomis. su valdų ...
Parduodama savaitinė pakaitinio naudojimosi bendra nuosavybe kaina nuo 500 EUR
Cod. 39883

Parduoda Namas, Žaliasis Kyšulys, Maio, ISOLA DI MAIO, morro

55,000.00EUR
Parduoda
Namas

139 m²
parduodamas žvejų sala izoliuotas namas, nukreiptas į jūrą, naujos statybos: fotovoltinio garažo rūsys ir terasa.
1 / 16
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB